watermark logo

Uus Huawei MATE 10 PRO Seeria

864 Vaadatud
Wabariik
0
Avaldatud 23 Oct 2018 / In Tehnoloogia

See on uus Huawei MATE 10 Seeria mille sisemuses on maailma esimene NPU protsessori tuum.

Interneti Kiirusetest: https://Speedtest.webuze.com

Võrreldamatu kogemus: Tänu neuraalvõrguprotsessorile (NPU), sai seade inimese õppimise ja mõistmise võime. See optimeerib ja reguleerib energiat ja mälu vastavalt sinu individuaalsetele vajadustele.

Võrreldamatu kaamera: Nutikas kaamera tuvastab kujusid, nagu loomad, näod, inimesed ja paljud teised, kohandades kõik seaded, et luua täiuslik pilt.

Võrreldamatu sooritus: Me panime telefoni sisse maailma esimese tehisintellekti protsessori, et see oleks veel tõhusam, võimsam ja kiirem kui kunagi varem. Kas sa oled valmis selliseks kiiruseks?

Võrreldamatu disain: Küll see on ekraan! Vaata seda Huawei FullView ekraani veelgi peenemate piiridega ja suurema ekraanipinnaga. See 18:9 ekraan muudab videote ja piltide vaatamise ja mängude mängimise veelgi põnevamaks.

Võrreldamatud selfid ja kaamera: Kas ühest kaamerast ees piisab? Me julgeksime mitte nõustada ja panime telefonile topeltkaamerad ette ja taha. Vahet ei ole kas teed selfi või tavalise pildi - see näeb alati ideaalne välja. Nüüd sa saad teha selfit ka pimeduses, sest oleme varustanud telefoni ka eesmise välguga.

Suur mälu: Siin on ülim andmesalvestusseade. See on varastatud suure mäluga, mille võimsus on Mate 10 lite-l (4G+64G), nii et kõik su videod, pildid ja rakendused on alati sinu taskus.

Huawei MATE 10 SEERIA

#huawei #mate #series #huawei10 #mate10 #mateseries #matepro #lite #huaweilite #leica #matelite #huawei.ee #nutitelefon #soodne

Näita rohkem
0 Comments sort Sort By

Facebook Comments