watermark logo

Up next


Londoni Politsei Arreteeris WikiLeaksi Asutaja Julian Assange

480 Vaadatud
Wabariik
0
Avaldatud 11 Apr 2019 / In Uudised & Poliitika

Video: WikiLeaksi asutaja Julian Assange vahistati Londonis kui ta oli Ecuadori saatkonnast välja saadetud.

Eesti uudised: https://vov.ee

Assange läks Ecuadori saatkonda varjule seitse aastat tagasi, et vältida väljaandmist Rootsile seksuaalse rünnaku süüdistuse pärast, millest on nüüdseks loobutud, vahendab BBC News.

Londoni politsei teatas, et Assange võeti vahi alla ja ta viiakse nii kiiresti kui võimalik Westminsteri magistraadikohtu ette.

„Julian Assange, 47, vahistati Metropoli Politseiteenistuse (MPS) töötajate poolt Ecuadori saatkonnas,” teatas politsei.

Politsei teatel vahistati Assange pärast seda, kui suursaadik kutsus saatkonda politsei pärast varjupaigaõiguse äravõtmist Ecuadori valitsuse poolt.

Londoni videod

#wikileaks #julian #assange #london #politsei

Näita rohkem
4 Comments sort Sort By

Taavi Sinisokk
Taavi Sinisokk 2 years ago

Kuidas Austraalia politsei hoidis tumeveebis teatud saite käigus, ning seda nii nhästi, et külastatajate arv hakkas kasvama. Siis istutati pahavara neid külastavate arvutitesse, ning hakati "politsei propagandategevuse vastu huvitundlaid" vahistama. Juristid võtsid teemal sõna, et selline asi pole eetiline. See on politsei poolne kuritegelik käitumine. Kui need politseinike nimed aint koos näopiltidega netti üles riputatakse... Usutavasti hakkaks sama teema nagu selle Uus Meremaa massimõrtsukiga, et püüatkse nägu ja identiteeti varjata jne. Assange kõige tähtsamad saavutrused olid untermenchide, kes tapmist nautidis, kuritegude ja piinamiste paljastamine. USA sõjaväe untermenchside. Need terroristid, kes teistes riikides VALEDE alustel "diktaatoreid" ja tsiviile tapmas käivad ( Jeemeni näljahäda-USA ei olegi ÜRO nõukogu kokku kutsund nagu Venetsueela asjus, kuhu Hiina ja Venemaa meeletutes kogustes abi kokku tassib!

Tasuta domeen ja hosting: www.Weberank.com

   1    0
Kuupuurija
Kuupuurija 2 years ago

No toon näite, mille pärast talle tegelikult jahti peeti:

Avalikustas sõjavangide videod, kuidas USA sõjaväe teenijad kusid oma vangistuses olevate moslemite peale (näiteks), kuid vangistatuid piinati ja mõnitati. Seal olid ka dokumendid, mis kajastasid mõttetuid ja asjatult toime pandud rünnakuid tsiviilisikute suhtes. Aga see selleks. Koheselt meenus, et ka Ilves ei jäänud puutumata - avaldati vestlused sellest, kuidas ta meie riigi kohta eriti räiges võtmes ameeriklastega rääkis ja meie maad mõnitas. Kel huvi, võib guugeldada, seda teemat natuke ikka aastaid tagasi käsitleti küll.

Eesti uudised: www.vov.ee

   2    0
Kuupuurija
Kuupuurija 2 years ago

TÕDE TÕUSEB JA VALE UPPUB!

Rootsi näitsikud tahtsid teda ju puuri panna kuna mees olnud neid vägisi voodi sundinud. Ja onu Sam ka vihane, et mees hulga ta kriminaalseid tegusid päevavalgele on toonud. Ehk siis tõekuulutaja üle hakatakse nüüd kohut mõistma.

Teeni raha internetis: www.plazto.com

   2    0
Wabariik
Wabariik 2 years ago

Väljaandmise põhjus siis selline:

Ecuadori president Lenin Moreno ütles kommentaariks, et Assange'ile poliitilise varjupaiga andmisest loobuti, kuna ta rikkus korduvalt rahvusvahelisi reegleid.

Samuti märkis Moreno, et Ecuador sai Ühendkuningriigilt kinnituse, et Assange'i anta välja riigile, kus teda võib oodata ees surmanuhtlus.

Wikileaks uudised: www.EXE.News

   3    0
Näita rohkem
Facebook Comments

Up next