watermark logo

Gruusia Töömees Ähvardas Tallinna Südalinnas Molotovi Kokteili Õhkida

1,168 Vaadatud
Krimi TV
1
Avaldatud 17 Nov 2018 / In Krimi

POMMUUDIS ja VIDEO: Pettunud grusiinist töömees ähvardas südalinnas molotovi kokteili visata

Interneti kiirusetest: https://Speedtest.webuze.com

Tallinna kesklinnas Tuukri tänavale kihutasid kohale Politsei, Päästeameti pommirühm ja Kiirabi, kus tööandjas pettunud ehitusmees ähvardas poolelioleva hoone katusel molotovi kokteili õhata ning ise samuti alla hüpata.

Ehituse projektijuht Jaan Grutop ütles, et tegemist on Tuukri tänavale kerkivate hoonete ehitusmehega, kel tekkis vaidlus ühe alltöövõtjaga maksmata rahade üle. Grutopi sõnul käib vaidlus kuni paarikümne tuhande euro üle. Ehitusmehe näol on tegemist paar kuud tagasi Eestisse tööle tulnud grusiiniga, kel on oma ehitusfirma ning kes Uus-Hollandi elamurajooni ehitusel alltöövõttu teeb.

Hoonete arendajaks on transiidiärimees Oleg Ossinovskile kuuluv ettevõte. 250 korteriga Uus-Hollandi on Ossinovski esimene nii suur Eesti kinnisvaraarendus, aga suurte projektidega on ta nii Skinest Arenduse kui ka Skinest Kinnisvara all tegelenud varemgi. Näiteks kerkis Kalasadama juurde Suur-Patarei 2 Reederi Residentsid.

Krimi TV 2018

#krimi #politsei #ossinovski #uus-holland #ehitus #võlg

Näita rohkem
2 Comments sort Sort By

EKRE Sõbrad
EKRE Sõbrad 2 years ago

Hoonete arendajaks on transiidiärimees Oleg Ossinovskile kuuluv ettevõte. 250 korteriga Uus-Hollandi on Ossinovski esimene nii suur Eesti kinnisvaraarendus, aga suurte projektidega on ta nii Skinest Arenduse kui ka Skinest Kinnisvara all tegelenud varemgi.

Kommentaarid on liigsed...

   1    0
Taavi Sinisokk
Taavi Sinisokk 2 years ago

Welcome to Estonia

   2    0
Näita rohkem
Facebook Comments