watermark logo

Up next


Eesti mees üritab Soome Politseiniku mõrvata

3,123 Vaadatud
Krimi TV
1
Avaldatud 08 May 2020 / In Krimi

⁣Video: ⁣Soomes süüdistatakse eestlast politseiniku mõrva katses mille ⁣salvestas turvakaamera

Eestlased Soomes https://heia.ee/Soome

Sündmused said alguse joobes autojuhtimise kahtlusest.
Eesti mees käis koos teise mehega Turus asuvas haiglas, mille personal kahtlustas, et mehed on joobes. Personal teatas sellest politseile, kui mehed BMW-ga minema sõitma hakkasid.
Politseipatrull tuli viivitamatult kohale ja leidis tundemärkidega sobiva auto haigla territooriumilt. Juht üritas põgeneda, aga sattus ummikteele. Juht peatas auto Turu ülikooli haigla T-haigla peauste ees. Sündmusi salvestas haigla valvekaamera.

Soome Krimi Videod

Näita rohkem
1 Comments sort Sort By

Krimi TV
Krimi TV 7 months ago

Eesti Maffia Soomes

Tasuta Kuulutused www.vov.ee

Politseipatrull avas juhi ja kõrvalistuja uksed. Autos istunud mehed tulid välja. Juht põgenes ja üks politseinikest jooksis talle järele. Juhti kätte ei saadudki ja tema isik jäi tuvastamata.

Samal ajal jäi teine politseinik maadlema juhi kõrval istunud eestlasega. Prokuröri sõnul lõi eestlane politseinikku jalaga reide. Prokuröri sõnul üritas eestlane politseinikku ka näkku lüüa, aga politseinikul õnnestus löök tõrjuda.

Politseinik ja mees kukkusid maha. Eestlane jäi politseiniku alla. Seejärel algas kõige tõsisem võitlus, mille käigus pidi politseinik enese sõnul võitlema oma elu eest.

Politseinikul oli vööl kabuuris laetud püstol Glock. Politseiniku jutu järgi üritas mees mõne korra püstolit kabuurist välja saada. Seejärel üritas mees politseiniku sõnul veel avada kabuuri trukki ja ähvardas inglise keeles politseiniku tappa. Politseinik lõi meest küünarnukiga otsaette, et ta relva kätte ei saaks ja tulistaks. Seejärel püüdis politseinik meest uuesti oma kontrolli alla saada ja nad maadlesid maas mitmeid minuteid.

Olukorda tuli uudistama mitmeid kõrvalisi isikuid. Lõpuks saabusid sündmuskohale teised patrullid.

Eestlane ei olnud endiselt rahunenud. Kaks politseinikku kasutasid tema vastu kolm korda taserit. Kolmas politseinik kasutas gaasi. Ka see ei olnud piisav, sest üks politseinik lõi meest neli korda teleskoopnuiaga reide, misjärel pandi mehel käed raudu ja ta suruti politseiautosse. Sõidu ajal ähvardas mees politseinikud maha lasta.

Motiivi ei ole mehe tegutsemisele selgunud. Ise väitis ta, et oli sündmuste ajal joobes.

Prokurör nõuab 26-aastasele mehele enam kui kaheaastast reaalset vangistust mõrvakatse ja võimuesindajale vägivaldse vastuhaku eest. Maksimaalne karistus mõrvakatse eest on 12 aastat vanglat.

Juhtum leidis aset Turus 2020. aasta 6. märtsil

   1    0
Näita rohkem
Facebook Comments

Up next