watermark logo

Up next


Edgar Savisaar: Soovin Kandideerida Europarlamenti

700 Vaadatud
Wabariik
0
Avaldatud 01 Apr 2019 / In Inimesed & Blogid

Edgar Savisaar: võib-olla oleks ka minul aeg kandideerida Brüsselisse

Vaata homset ilma: https://ilm.vov.ee

Savisaar: «Ma olen rääkinud inimestega sellest, et võib-olla oleks ka minul aeg kandiderida Brüsselisse Euroopa Liidu Parlamenti,» sõnas Edgar Savisaar oma videos.

Edgar Savisaar meenutab aega, kui ta oli Moskva parlamendis ning tollal oli sellest Eestile kasu. «Brüsselis tulevad põnevad ajad, nii nagu omal ajal oli ka Moskvas ja sellest tuleb aru saada,» ütleb Savisaar.

Savisaar rääkib ka sellest, et kui Eesti liitus Euroopa Liiduga, siis ta oli ainus poliitikutest, kes ütles, et: «tuleb mõelda oma enese peaga aga mitte «hurraaga» ja iga asjaga kaasa minna.»

Edgar Savisaar esitab ka küsimuse, et mida ta Brüsselis teeks. Ta rääkis, et olla üks 700 saadiku hulgast ei aita. Kolmkümmend aastat tagasi, kui tehti Balti kett, siis nüüdseks on ka sellest vähe. «Ma arvan, et läänemeremaade rahvad üldse peaksid tunnetama ennast ühel joonel ja ajama ühist asja, sest Balti meri ja Läänemeri on meid alati hoidnud,» lausus Savisaar ja lisas, et Balti fraktsiooni loomine võiks olla eesmärk, millest alustada.

Edgar Savisaar Europarlamendi valimised

#savisaar #europarlament #valimised #edgar #baltikett

Näita rohkem
3 Comments sort Sort By

Taavi Sinisokk
Taavi Sinisokk 2 years ago

AGA TERVIS EDGAR! KAS SA SIIS OMA TERVISELE ÜLDSE EI MÕTLE???

Kohtus oli ju näha, et tervis nii halb, et ei saanud kohtus käia ja kohtuotsust ei saanud väljakuulutada. Kohus toimus Eestis. Sellises halvas tervislikus seisundis ei tule Brüssel kõneallagi!

Tea kas sellist küürakat keegi tahabki sinna europarlamenti :)

Teeni raha igapäev: www.o8.ee

   1    0
Kuupuurija
Kuupuurija 2 years ago

Mida see Ets sinna Brüsselisse ronib!? "Kallutatud jõud" süüdistasid Etsi varastamises, et Ets justkui ei olevat suutnud seda väljamaa perefondi raha ja tikripõõsaste alla peidetud raha oma palgast kõrvale panna.

Anti Etsile võimalus kohtus oma süütust tõestada, aga vennike ei tulnud sellega toime. Puges haiguse ja advokaatide selja taha ... nagu kunagi Vilja seelikusaba alla. Hädavares ei suutnud Eesti prokuratuurigi seljatada, ja nüüd ronib Euroopasse, magama ratastoolis või?

Mobiili kiirusetest: https://speedtest.exe.news

   1    0
Kuupuurija
Kuupuurija 2 years ago

Aga miks mitte, savisaare number 3 jünger ernits hakkas nüüd rahvuslaseks ja istub koos ekrega ja "vabastab" eestit. Kõlvart istub ja peab ekrega koalitsiooni kõnelusi. Yoom kandideerib ekrega koos rõõmsalt euroopasse. Miks mitte savisaar??? Edgar võiks rahulikult ekre nimekirjaski kandideerida, küll ekre oma 99000 valijale seögeks teeb, et see kõik ikka eesti huvides ja pealegi ega ju mingid põhimõtted seda ju ka ei segaks.

Eesti uudised: www.VOV.ee

   2    0
Näita rohkem
Facebook Comments