watermark logo

Peaminister Jüri Ratase Pöördumine Eestimaa Inimeste Poole

13,229 Vaadatud
Wabariik
0
Avaldatud 03 Dec 2018 / In Uudised & Poliitika

Eesti Vabariigi peaminister Jüri Ratse pöördumine Eestimaa inimeste poole.

Eesti Facebook: https://heia.ee

Head sõbrad! Viimastel nädalatel Eesti avalikkuses ja ühiskonnas toimunu teeb mind siiralt väga kurvaks. Meie inimestele ei ole ligimese tõukamine, löömine, viha ega üksteise vaenamine ühelgi moel omased. Kuidagi märkamatult on need saanud aga nii tavaliseks eestimaalaste arvamustes, ajalehtede pealkirjades, sotsiaalmeedia postitustes, kuid mis kõige hullem – tegudes.

Ma usun, et teist inimest löönud ja sellele kaasa elanud inimesed tunnevad oma südames kahetsust. Meist keegi ei sooviks sellist kohtlemist iseendale ega oma lähedastele. Kui osad ühiskonna liikmed tunnevad, et peavad kasutama vägivalda ning teised seda õigustavad, siis pole me keegi suutnud piisavalt hästi oma ülesannet täita. Meil kõigil tuleb juhtunust õppida.

Saja-aastane Eesti on piisavalt tugev, et märgata, mõista ja ikkagi üheskoos targemana edasi minna. Meil on ühised väärtused ja suund, kuhu liikuda. Soovime ehitada riiki, kus on hea ja turvaline elada. Ühiskonda, mille iga liige saab tunda end õnneliku ja hoituna. Me suudame seda ainult ühiselt – igaüks eraldi ja kõik koos – panust andes. Soovin meile kõigile rahulikku advendiaega!

Peaminister Jüri Ratas

Näita rohkem
0 Comments sort Sort By

Facebook Comments