VIDEO: Politsei patrull haaras naist vahistades tema hargivahest mis tundus naisele kabistamisena.

POLITSEIPATRULLIDE ASUKOHAD

Võrus pani purjus seltskond autos viina ja üks viinanina tõmbas taskust välja relvataolise eseme ja tulistas mitu lasku õhku.

Ehmunud naabrid helitasid 112 hädanumbrile ja kohale tulnud politsei patrull sekkus seltskonna pummeldamisse jõuliselt. Viinaninad tõmmati maha ja naist kelle käes oli relv kontrolliti ka intiimpiirkonnast.

Lõuna prefektuuri pressiesindaja Kerly Virk mainis, et olukordades, kus on kõrgendatud oht, kasutab politsei vajadusel jõudu. Samuti analoogsetes situatsioonides tuleb teha asjaosalistele põhjalikku turvakontrolli, mispärast antud videopildis ei märgatud midagi tavapäratut. „Neid võtteid on palju erinevaid ja kui rahvarohkel tänaval keegi järjepanu tulistab, siis ei kaaluta, kuidas oleks kõige eetilisem kahtlustatavaid kinni pidada, vaid kuidas saaks kõige kiiremini ohu kõrvaldada ilma, et keegi viga saab,” ütleb Virk.

Uurimise käigus selgus, et relvataoline ese oli stardipüstol ning keegi antud intsidendis õnneks viga ei saanud. Stardipüstolit kasutanud meest vahistati avaliku korra raske rikkumise tõttu kuriteos kahtlustatavana. Ka ülejäänud seltskond peeti kinni täpsemate asjaolude selgitamiseks.

Krimi Videod