Rannamaja-Oskar kodaniku nimega Oskar Süvari rääkis “Esse” saates kuidas elas ja mida tundis esimestel päevadel kui sattus vanglasse.

VAATA RANNAMAJA UUSI OSASID

Tõsieluseriaalist “Rannamaja” tuntuks saanud Oskar Süvari kurtis Essele mis talle vanglas olles kõige enam muret valmistasid ja mille pärast öösel magada ei saanud. Kohtutäitur saatis talle isegi vanglasse kirju.

VIDEO: Kalvi-Kalle sõidab vanglasse

Enamus vanglas veedetud ajast 23 tundi päevas üksinda kongis ning see hakkas ühel hetkel ka teda rusuma. “Kui juba alustada sellest, mis enne vanglasse minekut oli, siis täiskasvanud inimesena on sul kohustused, telefoni arved, korteri üür, pangalaenud osadel inimestel.”

“Mina mõtlesin alguses sellele, et mis sellest kõigest saab. Korteri äraandmise peab tegema kuu aega ette. Ma seda teha ei saanud, sest ma ju ei plaaninud vanglasse minna. Siis hakkavad tulema kohtutäiturite kirjad. See hakkab ka mõjuma mingi hetk, et nad leiavad mu siit ka ülesse,” rääkis Süvari.

Loe veel: Kuidas luua TikTok konto

“Ma ei saanud ka ju võtta telefoni kätte ja helistada oma perele või sõpradele ning öelda, appi, mul on paha olla. See on meeletult rusuv,” selitas Süvari.

“Kuna olen vanglas kinni istunud võib töö leidmine mulle raske olema,” tunnistas Rannamaja-Oskar ehk Oskar Süvari.

“See inimene, kes sealt välja astub, jätab kodutu mulje, rämpsu mulje. See pilt on nüüd kõikidele näha,” kommenteeris Oskar oma fotot, mis avanes kõikidele eestlastele, kus ta must prügikott üle õla ja aluspükste väel Tallinna vanglast välja astus.

Krimi uudised