Politsei otsib Tallinnas kadunud 16-aastast Jan-Erikut, kes pole nädalaid kooli ilmunud. Kõigil kes teavad Jan-Eriku asukohta teatada selles koheselt politseid.

Politsei palub kõigil, kes on Jan-Erikut näinud või omavad teavet tema võimaliku asukoha kohta, anda sellest viivitamatult teada hädaabinumbril 112.

Politsei palub abi 25. augustil Maarjamaa Hariduskolleegiumist lahkunud ja Tallinnasse suundunud 16-aastase Jan-Eriku asukoha tuvastamisel.

Politsei- ja Piirivalveameti sõnul lahkus Jan-Erik 25. augustil Maarjamaa Hariduskolleegiumist Tallinnasse ning pidi tagasi tulema 27. augustil. Paraku ei ole noormees siiani kooli tagasi jõudnud. Lisaks on tema mobiiltelefon välja lülitatud.

Maarjamaa Hariduskolleegiumi näol on tegemist psüühikahäirete ja käitumisprobleemidega laste õppekeskusega.

PPA pressiesindaja Katrin Loo sõnul on noormees aeg-ajalt erinevatelt telefoninumbritelt kooli helistanud ning lubanud tagasi tulla. 14. septembril lubas Jan-Erik emale, et naaseb kooli 18. septembril, ent tänaseni ta seda teinud ei ole.

Koolist lahkudes oli noormehel seljas mustad dressipüksid, dressipluus ja jalas mustad tossud Nike. Ta võib kanda tumedat nokamütsi.