Kohalikel valimistel põrunud Martin Repinski hakkas Bolti taksojuhiks. Endine Jõhvi vallavanem ja Riigikogu liige Martin Repinski (Keskerakond) paneb nüüd Bolt taksot. Vaata videot: Martin Repinski sõidab taksot

TELLI MARTIN REPINSKI TAKSO SIIT

Kas Riigikogu liikme palk on nii niru või on Repinskil rahamured aga Bolti takso roolist avastame skandaalse poliitiku – Repinski!

Martin Repinski äridel ei lähe hästi

Konju Kitsefarmist pole keegi juba ammu midagi kuulnud ja samuti tema uus äri Martinos Tacos pole kuulsaks saanud.

Avalike registrite andmetel ei lähe Repinski äridel viimastel aegadel kõige paremini. Konju Kitsefarmi kuukäive on vaid 800 euro ringis. Samas on ettevõttel maksuameti ees 268 euro suurune ajatamata maksuvõlg. Ka osaühingul Martinos Tacos on rohkem kui 200 eurone maksuvõlg riigi ees.

Riigikogu töö kõrvalt palju aega

Repinskil peab Riigikogu töö kõrvalt palju aega üle olema, et taksojuhi ametit pidada ja öösel vintis kliente sõidutada.

“Loomulikult raha ei ole ka viimane põhjus. Aga mitte kunagi ei ole ilmselt sellist olukorda, et raha on liiga palju,” põhjendas Repinski miks ta töötab nüüd taksojuhina.

Repinski kiitleb, et tal on paari päevaga juba 120 klienti olnud

“Kõige ebameeldivad hetked on kuskil olnud reede öösel kell 2 kell 3, ma olen sõitnud kuskil kus paar inimest on olnud sellised, et liiga palju on alkoholi tarbinud ja on näha, et nad teevad seda pidevalt. Siis no ei ole kõige meeldivam, ütleme niimodi kogu see aromaat ja nii edasi,” kurdab Repinski taksojuhi ameti pahupoolt.

Repinski keeldub ütlemast palju ta on juba takso sõitmisega teeninud

“Ütlen teile, et ja sellega on võimalik reaalselt teenida. Isegi kui Riigikogu liige seda ütles, et teenib sellega hästi siis teenib,” lisab Repinski.

Viis eurot on jäetud juba jootraha

“Ma olen saanud viis eurot jootraha,” kiitleb Repinski.

“Riigikogu esimees Jüri Ratas ei tea veel, et ma taksot sõidan ja ma arvan, et televiisorist näeb ja saab teada,” räägib Repinski ajakirjanik Marko Reikopile.

Kui tellitakse siis kohe lähen edasi

“Ma lülitan (taksoäpi) kohe sisse ja kui tellitakse siis kohe lähen edasi. Ma ei tea kuhu peab minema,” rääkis Repinski taksojuhi raskest elust.

Martin Repinski on olnud ka Jõhvi vallavanem ja vallavolikogu liige. Kuid oktoobris toimunud valimistel sai ta Keskerakonna numbrina nii vähe hääli, et ei pääsenud volikogusse.

Eesti uudised