Õpetus kuidas luua TikToki konto, siin on viis lihtsat sammu TikTok konto loomiseks.

UUED TIKTOK VIDEOD

TikTok on üks populaarsemaid suhtlusvõrgustikke, kus on kõige loomingulisemaid inimesi või kellele meeldib regulaarselt videoid teha ja postitada. Neile, kes seda ei tea, võib aga TikTokis konto loomisel tekkida kahtlusi. sellepärast tegime esimesest viiest sammust õpetuse, mis aitab teil rakendust nullist alustada.

Kui soovite teada, kuidas luua TikToki konto ja hakata oma videoid tegema, vaadake lihtsalt meie näpunäiteid. Allpool on üksikasjalikult selgitatud 5 olulist sammu!

Video: Kalvi-Kalle sõidab vanglasse

Looe oma enda TikToki konto

1 Laadi alla TikToki rakendus

See võib isegi tunduda üsna ilmne, kuid esimene samm on rakenduse allalaadimine nutitelefoni. Seda saate teha Androidi versiooni jaoks Google Play Store või iOS-i väljaande jaoks App Store.

TikTokit saab kasutada isegi teie brauseris, kuid mobiilirakenduses on kogemus palju täiuslikum. Seetõttu on see meie soovitus.

Loe veel: Facebook ja Instagram lehed on maas

2 Vali oma huvid

Niipea kui rakenduse avate, on meil enne TikToki konto loomist veel üks samm. See rakendus palub teil valida mõned peamised huvid.

Põhimõtteliselt on mitu teemat, mis ilmuvad TikToki videotes sageli. Teema valimisel, mis teile kõige rohkem meeldib või ennast tuvastada saate, on rakendusel parem ettekujutus, mida see teile pakkuda saab.

Sel moel on algusest peale võimalik näha teie maitsele vastavaid videoid. Seega võite leida uusi kontosid, mida võiksite tulevikus jälgida.

Klõpsake lihtsalt soovitud teemal ja jätkamiseks klõpsake “Järgmine”.

3 Looge oma konto

Siis saate rakendust kasutada videote vaatamiseks. Kuid meie juhendaja peab õpetama teile, kuidas luua TikToki konto, mis on meie järgmine samm.

Klõpsake rakenduse paremas alanurgas valikut “I”. Pärast seda valige jätkamiseks suvand “Loo konto”.

Seda saate teha oma olemasoleva mobiiltelefoni, e-posti või Facebooki, Google’i või Twitteri konto kaudu. Valige soovitud suvandid, looge kasutajanimi ja parool.

4 Vaata rohkem videosid

Pärast TikToki konto loomist näete hoiatust, kuna näete rakenduses rohkem videoid. Protsess on üsna lihtne, kuna libistate lihtsalt sõrme ekraanil üles.

Nii näete juba jälgitavate kasutajate videoid. Näete ka videoid uutest inimestest, kes postitavad sisu, mis on seotud nende huvidega, mille olete varem märkinud.

5 Salvestage ja postitage oma video

Lõpuks saame öelda, et peate oma videod alles pärast TikToki konto loomist salvestama, muutma ja postitama. Klõpsake lihtsalt ekraani keskel asuvat nuppu “+” ja salvestage oma video nii, nagu soovite.

Pole vaja täpselt jälgida, mida teised kasutajad teevad, kuid trendidele on hea tähelepanu pöörata. Võite nautida ja olla inspireeritud näiteks kuulsaimate TikToki kasutajate videotest.

Kui soovite saada rohkem jälgijaid, võite kasutada ka suurepärast tööriista Stim Social, mis aitab teid TikTokiga.

See tööriist automatiseerib teie interaktsioone rakenduses eesmärgiga võimaldada teie niši kasutajatel leida teie profiil ja jälgida teie sisu.

TikTokis oma karjääri alustamiseks pakub Stim Social teie tööriistale 5-päevast GRTIS-testi. Alustamiseks klõpsake linki ja registreeruge kohe!

Kas ma saan luua oma TikToki konto?

Kas kasutasite TikToki konto loomiseks meie õpetust? Nii et ärge unustage jätta oma kommentaarid, et öelda meile, mida arvate ja kõik läheb hästi.

Lisateavet TikToki kohta leiate meie artiklist rakenduses raha teenimiseks mitmel viisil, lugedes meie artiklit!

TikTok