Soome pealinnas Helsingis leiti  prügikonteinerist vaiba sisse keeratud 40aastase eestlase laip. Üks kahtlusalune on tema elukaaslane.

VAATA SOOME ILMATEADET SIIT

Helsingi politseile laekus laupäeva hommikul teade, et pealinna kirdepoolses osas asuva kortermaja prügikastis on verine vaip ning vereloike võis näha ka kõrvalmaja avatud ukse vahelt. Politsei avastas, et prügikasti oli visatud vaiba sisse rullitud 40aastase eestlase laip. Ühe mõrvas süüdistatud isiku väitel jooksis ohver peaga vastu seina, aga ilmselt leidis aset veriselt lõppenud kaklus.

Loe veel: Soome teatas uuest koroona rekordist

Verise laiba leidis hommikul prügi välja viinud naaber

Naaber märkas prügikonteinerit avades kohe verist tekki ja vaiba. Samuti oli punaseid verepritsmeid mujalgi ümbruses. Esmapilgul ei osanud mees arvatagi, et prahi seas võiks asuda inimese surnukeha ta sai pahaseks, et naabrid on jälle konteineri kaaselanikega arvestamata täis toppinud.

Naaber ei teadnud veel sel hetkel, et riiete all on surnukeha. Järelepärimise käigus selgus, et samas majas elavad naabrid pole sellega seotud, mistõttu suundus mees naabermajja.

Politsei teatel oli mõrv väga brutaalne ja julm

Naabrite väitel oli majas kus mõrv toimus pidevalt riiud ja skandaalid. Nende sõnul elas tapetud  mees selles majas üürilisena juba paar aastat.

Politsei on mõrvas kahtlustatuna kinni pidanud samas majas elava 28-aastase Põhja-Soome Kainuu maakonnast pärit naise.

Krimi uudised