Facebooki töötajad ei saanud kontorisse sisse kuna elektroonilised uksed ei avanenud, appi tuli võtta vana hea relakas.

FACEBOOK REAALAJAS

Facebooki tabas ajaloo suurim katkestus ja üle maailma lakkasid toimimast Facebook, Instagram, Whatsapp ja Messenger platvormid. Sellega aga facebooki probleemid ei lõppenud kuna firma töötajad ei saanud oma kontorisse sisse kuna uste elektroonilised koodid lakkasid töötamast.

Facebooki, Instagrami ja Whatsappi tabas tohutu ülemaailmne rike

Facebook, Instagram ja WhatsApp olid maas enam kui 8 tundi ja häireid esineb nende töös siiani. Sotsiaalmeedia hiid jagab avalikusele vastuolulist infot. Seni ei ole teada kas katkestusega lekkisid ka kasutajate andmed.

Töötajate sõnul ei lasknud katkestus neid ligi tööriistadele, mida nad kasutavad informatsiooni jälgimiseks näiteks selle kohta, kui palju inimesti teatud teenuseid kasutab, ja sisemistele vestlusfunktsioonidele.

Loe veel: Facebook ja Instagram sotsiaalmeeidia lehed on maas

Loe veel: Helery Tõkke astus EKRE parteisse

Katkestus oli nii tõsine, et insenerid, kelle ülesanne oli aidata teenuse probleemi lahendada, ei suutnud isegi sisse logida ja probleemi lahendamise kallal tööle hakata, ütles üks olukorraga kursis olev inimene

Facebooki asutaja Mark Zuckerberg vabandas tekkinud olukorra pärast.

Mark Zuckerberg

Facebook, Instagram, WhatsApp and Messenger are coming back online now. Sorry for the disruption today — I know how much you rely on our services to stay connected with the people you care about.

Veebilehtede rikkeid kajastaval saidil Downdetector on näha, et Facebooki rikkest teatas selle tipphetkel üle 125 000 kasutaja kogu maailmas. Korraks see arv langes, kuid kella 21.00 ajal hakkas uuesti tõusma.

Facebook uudised