Facebooki töös on täna suuri tõrkeid ja osad sotsiaalmeedia grupid lakkasid töötamast, teatavad mitmed FB kasutajad.

EESTLASTE FACEBOOK – HEIA.EE

Sotsiaalmeediahiidu tabas alles hiljuti ulatuslik tehniline rike mille tulemusena olid üle kuue tunni maas Facebook, Messenger, Instagram ja WhatsApp.

Osad kasutajad kahtlustavad, et Facebook blokib sihipäraselt nende kasutajate kontosid ja gruppe kes lähevad EKRE korraldatud meeleavaldusele “Vaba Ühiskonna Kaitseks” mis toimub täna Tallinnas, Vabaduse väljakul.

Tehnilised tõrked on enamuses just kinnistel FB gruppidel kuhu pole võimalik lisada postitusi ja vaadata viimaseid tegevusi. Häireid esimeb ka Messengeri kasutamisel ja suhtlemisel.

Eestlaste sotsiaalmeedia platvormi Heia.ee administraatori Allan Oja sõnul on viimase kahe nädalaga uute kasutajate arv hüppeliselt tõusnud ja see on hea märk.

Heia.ee on eestikeelne ja eestimeelne Facebooki analoog mis on täielikult mõeldud kodumaiseks kasutamiseks. Eesti oma sotsiaalmeedia platvormil saab luua kontot endale, oma ettevõttele, luua gruppe ja foorumeid. Suhelda privaatselt Messengeris ja teha Live ülekandeid. See kõik on kasutajatele täiesti tasuta.

Facebooki uudised