Venno Loosaar astus kohtu ette

Alaealise seksuaalses väärkohtlemises süüdistatav Venno Loosaar astus kohtu ette

Uued Eesti Uudised

Meelelahutaja ja lasteürituste juht Venno Loosaar astus täna kohtu ette süüdistatuna 10-aastase tüdruku seksuaalses väärkohtlemises.

Loosaar on eelnevalt meediale kinnitanud, et tema vastu esitatud süüdistus on täiesti alusetu ning tegemist on õnnetu arusaamatusega.

VIDEO: Lihula tulistaja Mikk Tarraste võeti vahi alla

Loe veel: Näitleja Venno Loosaar sai süüdistuse lapse seksuaalses väärkohtlemises

2019 aasta lõpus esitas Põhja ringkonnaprokuratuur muusikule, näitlejale ja õhtujuhile süüdistuse alaealise seksuaalses väärkohtlemises.

Süüdistuse järgi pani Loosaar toime ühe kuriteoepisoodi, mis seisnes selles, et ta hõõrus nooremat kui 10-aastast tüdrukut läbi riiete suguelundite piirkonnast.

Loosaarelt leiti süüdistuse kohaselt ka lapspornomaterjale ehk 19 fotot ja neli videot.

Kuigi Loosaar eitas lapse väärkohtlemist, väitis prokuratuur, et Loosaare kohta kogutud tõendid on piisavalt kaalukad, et talle esitada süüdistus kuritegude toimepanemises

"Olen 26 aastat teinud televisoonis lastesaateid, viinud läbi lasteüritusi ja kontserte, olen õppinud end häälestama lastega samale lainele ning saanud sellega hästi hakkama. Kuid mul puudub laste suhtes igasugune seksuaalne huvi ning minu hing on puhas," kinnitas ta.

Ringkonnaprokurör Arika Almann selgitas, et Loosaarele ette heidetav tegu on toime pandud mitmeid aastaid tagasi ning jõudis õiguskaitseasutusteni tunduvalt hiljem, sest teo toimepanemise ajal ei saanud kannatanu noore ea tõttu aru sellest, mis temaga toimus.

Samuti on Katrin Lusti telesaates "Kuuuurija" kõnelenud anonüümne naisterahvas, kes väitis, et on lapseealisena saanud Venno Loosaarelt nilbeid e-kirju.

Krimi Uudised
Comments 0

No comments found