Teet Margna teatas oma abielu purunemisest

Teet Margna teatas oma 18 aastat kestnud kooselu ja abielu purunemisest

Teet Margna Instagram

Vaid päev peale Hendrik Sal-Salleri ja Berit Sal-Saller abielu lahutus uudist teatas ka Teet Margna Facebooki kaudu oma pika abielu karile jooksmisest.

VIDEO: Aeg kaob, rõõmud jäävad

TEET MARGNA

"Head sõbrad! Anname teada, et oleme otsustanud oma 18 aastat kestnud kooselu ja abielu lõpetada. Hoiame ja toetame teineteist nii praegusel keerulisel hetkel kui ka tulevikus, liikudes edasi heade sõpradena. Samuti kasvatame ja hoiame ühiselt oma kaht armast tütart, kelle heaolu kaitseks palume anda meie perele meediarahu ja mõistvat suhtumist. Seetõttu on see meie ainuke avalik kommentaar sellel teemal,"

Paaril on kaks tütart - Marta ja Martine.

Loe veel: Smilersi solisti Hendrik Sal-Salleri abielu purunes

015. aastal rääkis Kristi Kroonikale, et mõistab, et tema mees on natuurilt rändur, keda muuta ei saa, aga raskeid hetki tuleb ette sellegipoolest. "Sel kevadel, kui Teet ja Kristjan oma pagasi haarasid ja Teet elevusest põles ning Kristjan vaimustust üles ei näidanud, mõtlesin küll, et mis minul viga on, et minu mees kodust alati ära tahab, aga Kristjan oma perega soovib olla," rääkis naine.

Kristi sõnul on Teedu reiside puhul kõige raskemad esimesed päevad, siis valdab naist kurb ja tühi tunne, ometi ei seisnud ta oma abikaasa käimistel risti ees: "Kui ma keelaks tema loomuliku liikumise, tunneksin end hoopis halvemini." Tubli Kristi elas mehele hoopis aktiivselt kaasa, olles "Kahe kange" taustajõud, aidates meestel marsruuti ja logistikat koostada ning jälgides Eestist, et kõik toimiks.

Naine oli toona veendunud, et nende ühine elu on tänu Teedu käimistele rikkam, sest reisilt tulles rõõmustab Teet rohkem pisiasjade üle, mida muidu argielus ei märka.

Meelelahutus Uudised

Comments 0

No comments found