Soomes põhjustas Eesti BMW X5 juht traagilise õnnetuse

Eesti numbrimärgiga BMW maasturi juht põhjustas Soomes ülitraagilise õnnetuse, milles hukkus kaks inimest

Eestlaste Facebook

Soome Espoo ringiteel juhtus eile raske liiklusõnnetus, mis nõudis kahe inimese elu. Õnnetuse põhjustaja oli eesti numbrimärkidega BMW X5.

VIDEO: 13-aastane poiss põgeneb Porschega politsei eest 200 km/h

Soome politsei sõnul põhjustas avarii 1973. aastal sündinud Eesti mees, kes sai ka ise vigastada ja toimetati haiglasse.

Tema kiirus ületas 100 kilomeetrini tunnis. Hoolimata politsei katsetest autot peatada, jätkas juht sõitu, manööverdades patrullautost mööda.

Esialgse info kohaselt sõitis joobe- ja narkokahtlusega eestlase BMW vastasuuna vööndisse ja põrkas seal kokku teise sõidukiga milles olnud inimesed hukkusid.

Politsei sõnul püüdsid nad vales suunas liikunud sõidukit peatada.

Õnnetust pealt näinud tunnistaja ütles, et nägi, kuidas kahtlase liikumisstiiliga musta värvi BMW X5 maastur sattus ühtäkki vastassuunavööndisse teisele poole maanteetõket. Ta helistas nähtust teatamiseks kohe ka häirekeskusesse, ent sealt öeldi, et nad on sellest juba teadlikud ja "politsei on sündmuspaika teel".

Õnnetuses hukkusid 52-aastane mees ja 46-aastane naine.

BMW juhi alkoholi- ja narkojoovet kontrollitakse. Avariid uurib Soome politsei.

Krimi uudised

Comments 1

Kuupuurija
Kuupuurija 12 days ago
Uutta tietoa Kehä III:n kuolonkolarista: Mies ajoi väärään suuntaan ja törmäsi toiseen autoon, kaksi kuoli

Kehä III:lla Espoossa tapahtui lauantai-iltana hieman ennen kello 23 liikenneonnettomuus Bembölen ja Järvenperän välillä kaistoilla idän suuntaan. Onnettomuudessa menehtyi kaksi ihmistä. Tapauksesta ei ole tässä vaiheessa enempää tiedotettavaa. #poliisi #Espoo

Soome ilmateade https://ilm.viv.ee
   2 0
Näita rohkem