Rammsteini kontsert jääb see suvi ära

Rammsteini megashow mida eestlased soovisid suvel külastada jääb ära. Teatrisse ja kinno pääseb tõenäoliselt alles sügisel

Eestlaste Kolmnurk

Kultuuriminister Tõnis Lukas teatas pressikonverentsil, et teatrid ja kinod saavad taasavamist planeerida alles sügishooaega.

VIDEO: Rammstein - Radio

Lukas lisas, et mais ja juunis ei toimu kontserte ega etendusi, kuid juulis ja augustis võib vabas õhus ürituste korraldamise kord olla teistsugune, kõik sõltub tervishoiu näitajatest.

Lisaks jäävad Lukase sõnul suured massiüritused nagu Rammsteini kontsert sel suvel ära.

ERITEADE: Valitsus pikendas eriolukorda

Varem on Lukas andnud lootust, et suve teises pooles võivad sõltuvalt viirusepuhangu seisust siiski vabaõhuüritused toimuda.

"Kaubanduskeskustes hängimisele on kõige parem ja kultruursem alternatiiv minna muuseumidesse. Minu ettepanek on, kui me hakkame kaubanduskeskuseid järk-järgult maikuus avama, siis saaks avada ka kontrollitult muuseume ja raamatukogusid," ütles kultuuriminister Tõnis Lukas.

Majandusminister Taavi Aas ütles samal pressikonverentsil, et juulis ja augustis sõltub ürituste toimumine sellest, kuidas ühiskond oma käitumisega viirust kontrolli all hoida suudab. Aas märkis, et järkjärgulistele avamistele võib järgneda järkjärguline nakatumise kasv, mida tuleks jälgida.

Eriolukord 2020

Comments 0

No comments found