"Kodutunde" Kristi Loigo sõimas assistenti mölakaks ja reeturiks

„Kodutunde“ assistent Heveli Veersalu räägib kuidas Kristi Loigo sõimas teda Katrin Lusti tööpakkumise peale mölakaks ja reeturiks

Uus Eestlaste Kolmnurk

Põhjuseks see, et Katrin Lust tegi Veersalule pakkumise asuda tööle Kanal 2 uue heategevussaate "Hingesoojus" meeskonnas. Lust kinnitas, et ei võtnud assistendiga ühendust enne, kui teadis, et tolle tööleping on lõppenud.eersalule pakkumise asuda tööle Kanal 2 uue heategevussaate „Hingesoojus“ meeskonnas.

VIDEO: Isa Khalilov (999 ISA) tulistab püstolist oma BMW tagaistmelt

Kristi Loigo (endine Nilov) saade „Kodutunne“ sattus väga inetusse skandaali kus Kanal 2 sai vihjeid ja tekkis reaalne kahtlus, et saate kogutud summad ei ole läinud täies ulatuses sihtotstarbeliselt abivajajate aitamiseks. Saaga lõppes sellega, et Kanal 2 lõpetas koostöö saate kahtlase produtsendi Kristi Loigoga ja esitas tema kohta politseisse ja prokuratuuri kuriteoteate.

Heia.ee on varasemalt kajastanud, et Kanal 2 on pannud kahtluse alla, kas Loigo ikkagi kasutas annetusi õigesti. Põhja ringkonnaprokuratuur on otsustanud Kanal 2-lt küsida lisaandmeid otsustamaks, kas on tarvis alustada menetlust produktsioonifirma Õuetuba OÜ, MTÜ Kodutunne ja nende ühingute juhatuse ainuliikme Kristi Loigo suhtes.

Krimi Uudised

Comments 0

No comments found