Purjus Kalevipojad kaklesid ja märatsesid Tallinki laeval

Tallinki Silja Europa kruiis muutus rahutuks kus toimusid mitmed kaklused, lendasid klaasid, seintel oli veri. Sekkuma pidi Politsei

Uued Eesti Uudised

Tallinn-Helsingi liinil kursseeriv Silja Europa pardal toimus reedel mitmel pool laevas õhtu ja öö jooksul terve hulk kaklusi. Märatsevad kambad peksid laeva kajutiuksi ja loopisid teisi reisijaid pokaalidega. Üks reisija viidi kiirabiga haiglasse.

VIDEO: Eesti mees üritab Soome Politseiniku mõrvata

Ühe reisija sõnul muutus laeva koridorides olukord ärevaks juba õhtul vara, mistõttu ta ei julgenud suurema osa ajast oma kajutist lahkuda.

"Umbes kaheksa ajal õhtul algas kohutav karjumine ja kaklus. Kuulsin, kuidas seal klaasid lendasid. Käisin koridoris olukorda kontrollimas ja üht naist oli klaasiga visanud. Teda oli rünnanud talle täiesti tundmatu inimene, naine oli verine." rääkis laeva reisija.

Kaklused jätkusid kogu öö kuni hommikuni, mil avanes nukker vaatepilt kus kajutite uksed olid täis mõlke ning seintel võis näha verd. Infopunktist öeldi reisijale, et kaklused toimusid nii koridorides kui ka laeva restoranis.

Reisija ütleb, et kaklus nende koridoris oli juba päris suur

"Kogu kruiis oli tõeline õudusunenägu ja ma muretsesin enda turvalisuse pärast koguaeg." tunnistas reisija.

Laeva külastasid laevapolitseinikud ja hiljem ka Eesti politsei.

Tallink Silja kommentaar: üldjoontes oli kruiis suurepärane

Öösel toimusid mõned kaklused, mis lahutati. Jagelused puhkesid reisijate vahel. Tegemist oli erinevate seltskondadega, kes mingil põhjusel ei saanud omavahel läbi. Mingil põhjusel olukord pingestus.

Vähemalt üks inimene vigastada ja toimetati Tallinnasse saabumisel haiglasse. Jagelused lahendati Eesti politsei poolt.

Soome uudised

Comments 0

No comments found