Purjus abikaasa tulistas tülikäigus tuntud laskeinstruktorit

Politsei sai teate tulistamisest Kuusalu vallas. Politseinikud pidasid sündmuskohal kahtlustatavana kinni tuntud laskeinstruktori naisenaise. Kuulihaavaga mees viidi üliraskes seisus haiglasse

Eestlaste Kolmnurk

Tulistamises sai üliraskelt viga laskeinstruktor ja Taktikalise Laskmise Keskuse üks asutajaid ja eestvedajaid Martin Bahovski. Tema vend Erkki Bahovski kinnitas, et kannatanu on praegu haiglas väga raskes seisundis.

VIDEO: Eesti mees üritab Soome Politseiniku mõrvata

Eile õhtul kella 18.40 ajal tulnud teatele reageerinud kiirabi leidis majast üliraskes seisundis 46-aastase mehe, kes viidi haiglasse. Mehega koos samas majas viibinud alkoholijoobes 44-aastane naine peeti politseinike poolt kahtlustatavana kinni, teatas politsei- ja piirivalveamet.

Täna päeva jooksul tegid kriminaalpolitseinikud juhtunuga seoses erinevaid menetlustoiminguid ning leidsid samast majast laskemoona ja tulirelvi.

Loe veel: Venno Loosaar sai süüdistuse lapse seksuaalses väärkohtlemises

Menetlust juhtiva vanemprokurör Katrin Paesoo sõnul esitati kinnipeetud varem kriminaalkorras karistamata naisele kahtlustus tapmise katses. «Käimas on esmased menetlustoimingud, et koguda piisavalt infot, et otsustada, kas on alust taotleda naise vahistamist. Hetkel on teada, et nii naine kui mees omavad relvaluba ja seaduslikke relvi. Küll aga on selgitamisel, millisest relvast tulistati ning kas majas oli ka ebaseaduslikke tulirelvi või laskemoona. Uurimise eesmärk on teha selgeks kõik asjaolud, mis sedavõrd raske teoni viisid,» sõnas Paesoo.

«Eileõhtune juhtum on väga kurb kooslus alkoholist ja lahtiselt hoitud laetud tulirelvast ja laskemoonast. Kahjuks näeme oma töös liiga tihti seda, et alkoholi tarvitamine võib viia väga raskete tagajärgedeni, olgu siis põhjuseks tahtlik vägivald või õnnetusjuhtum,» sõnas Põhja prefektuuri isikuvastaste kuritegude talituse juht Hisko Vares.

Juhtunu kohta on alustatud kriminaalmenetlust karistusseadustiku sätete alusel, mis käsitlevad tapmise katset.

Krimi Uudised

Comments 0

No comments found