Prügivedu on mugav ja muretu

Igapäevases elutegevuses on prügiteke enamasti vältimatu.

Suurpuhastused, kevadkoristused, hoonete ehitused ja renoveerimised tekitavad alati äraviskamist vajavat prügi. Selleks, et hoida elukeskkonda tuleb tekkinud prügi keskkonnasõbralikult koguda ja töötlemiseks prügilasse transportida. Õige partneriga võib ka prügist lahtisaamine olla mugav ja muretu.

Prugivedu24.ee ongi selline ettevõte, mis teab retsepti, kuidas saada tekkinud jäätmetest lahti nii, et sellel mitu korda mõtlema ei pea. Selleks on vaja pöörduda kogemuste ja teadmistega inimeste poole, kes oskavad lahenduse pakkuda igasugusele olukorrale – kas on vaja suuremat konteinerit keldri koristuseks või ehitusprahi äraveoks, väiksemat konteinerit kevadise aiahoolduse jääkide utiliseerimiseks või on hoopis tarvis kiiresti kohale sõitvat prügibussi mõne koti koduse prahi ära viimiseks.

Prugivedu24.ee pakub oma teenuseid kõigile, kellel on vaja kiiret, mugavat ja tänapäevast prügivedu. Firmal on prügi utiliseerimiseks lepingud kõikide põhiliste prügi - ja sorteerimisjaamadega. Võite olla alati kindlad, et ära viidud prügi saab keskkonnasäästlikult käideldud.

Kõik konteinerid on ustega

Prügiveo teenuse osutamiseks on Prugivedu24.ee kõikide klientide käsutuses lai ring eri mõõtudes teisaldatavaid veokonteinereid, suuruses 6, 8, 10, 13, 15, 20 ja 25 m3. Kõik pakutavad konteinerid on tagant avatavate ustega, mis tagab alati mugavat ja kiiret prügi laadimist igasse konteinerisse.

Konteineri valimisel tuleks läbi mõelda aga kaks olulist detaili: esiteks see, kuhu on soov konteiner objektil paigutada ja teiseks, mida hakatakse konteinerisse prügina ladustama. Nendest kahest detailist sõltub paljuski see, kui suur konteiner on mõistlik tellida. Konteineri paigaldamiseks peab olema alati piisavalt ruumi: konteinereid veatakse multilift-autodega, seega peab konteineri paigaldamiseks olema alati ruumi nii auto kui konteineri enda pikkuse jagu. Täpsemaid konteinerite suuruseid vaadake aga kodulehelt www.prugivedu24.ee.

Konteinerite rent sõltub ka sellest, mida konkreetsesse konteinerisse laadima hakkate: pole midagi hullemat, kui olukord, kus vajaliku prügi ära vedamiseks on tellitud kas liiga suur või hoopis liiga väike konteiner. Samuti tuleb pidada silmas, et konteinerisse tuleks ladustada ühetüübilist prügi – kas ehituspraht, haljastus- või olme prügi.

Eraldi tasu eest on võimalik Prugivedu24.ee kaudu tellida ka laadimisteenust. Üheltpoolt saab nii prügi kiiresti konteinerisse laotud, teiselt aitab abitööline sorteerida prügi selliselt, et see vastab utiliseerimiskeskuste nõuetele.

Prügivedu koos abilistega

Aladele, kuhu on konteinerite paigutamine keeruline või isegi võimatu, olukordades, kus jäätmeid pole suures koguses või on tegemist eritüübilise prügiga, pakume prügikonteinerite rentimise asemel prahi ja olmejääkide äraveoks unikaalset teenust - prügibussi. Buss on mehitatud kahe töötajaga ja äraveoks on sobilikud nii kontori -ja majapidamisprügi, haljastusjäätmed, elektri- ja elektroonikatarbed, suuremamahuline mööbli, sanitaartehnika, pakendid kui ka muud kasutuskõlbmatud elektroonikaseadmed. Prügibussiga saab ka väikses koguses ehitusprahi äravedu teostada. Prügibussiga ei veeta biolagunevaid ja ohtlikke jäätmeid.

Prügibussi hindu ja täpsemaid tellimistingimusi uuri kodulehelt www.prugivedu24.ee.

Hinnad soodsad

Prugivedu24.ee reklaamib ennast kui vägagi konkurentsivõimeliste hindadega teenusepakkujat. Hinnakirjas olevad hinnad kehtivad prügivedu Tallinna piires, konteinereid viiakse aga ka väljapoole Tallinna, kuid sel juhul lisandub sõidutasu alates Tallinna piirist.

Tellige omale konteiner või prügibussiga prügivedu läbi meie on-line kanali SIIT! (www.prugivedu24.ee)
 

Prugivedu24.ee

Ottima OÜ

Masina 1, Tallinn

Reg: 11303353


Klienditeenindus 24/7

+372 55 11 313

info@prugivedu24.ee

www.prugivedu24.ee

Comments 0

No comments found