Populaarne Facebooki grupp Eestlaste Kolmnurk tahetakse kinni panna

EKRE Noorteühendus Sinine Äratus grupp aktiviste on võtnud endale missiooniks sulgeda populaarne Facebboki grupp "Eestlaste Kolmnurk"

Facebooki Grupp Eestlaste Kolmnurk

Eesti noorte moraalse kõlblikuse eest seisvad noorteühenduse Sinine Äratus aktivistid soovivad sulgeda eestlaste suurima facebooki grupi "Eestlaste Kolmnurk".

"See on jube mis seal toimub, lihtsalt õudne!" selgitab noorteühenduse peaaktivist.

VIDEO: Kuuuurija saade Facebooki Gruppist "Eestlaste Kolmnurk"

"Kui me soovime eestile helget tulevikku ei tohi selliseid FB gruppe lihtsalt olla. Eesti noortele mõjub see grupp lihtsalt laastavalt."

EKRE noored kirjeldavad kuidas nad igapäev jälgivad pingsalt grupis toimuvat ja saadavad järjepidevalt facebookile kustutamis teateid.

"Kas te olete näinud mis seal nende "Laivides" toimub? Joodikud räuskavad ja teeevad omaarust televisiooni. See on õudne kui minu lapsed peaksid seda nägema."

Oleme võtnud endale missiooniks see grupp lasta kustutada, nii on parem kogu eestile.

Ka politseinik Maarja Punak on oma Facebooki lehel hoiatanud inimesi Facebooki grupi "Eestlaste Kolmnurk" eest.

EKRE noorteühendus Sinine Äratus on saatnud Facebooki avalduse kus nõuab koheselt Eestlaste Kolnurk grupi sulgemist kuid senini on avaldus jäänud vastuseta.

Sinine Äratus on pöördunud Facebooki Guru poole kellelt soovivad saada abi Facebookile avalduse esitamisega kuna mingit ametlikku linki ega juhiseid kuidas Facebookiga suhelda pole internetist võimalik leida.

"See mis täna Facebookis toimub on muutunud absurdi teatriks!" teatab Facebooki Guru.

"Facebook on oma maine ja olemuse täielikult minetanud. Seal toimuv ei allu juba ammu normaalse inimese normidesse ja Facebook oma uute reeglitega ainult võimendab seda. Saan igapäev paarkümmend kirja kus keegi palub abi, et Facebooki on blokeerinud terve tema konto ainult sellepärast, et luuletus mille ta oma seinale lisas tundus Facebookile kahtlane. See on täielik absurd ja rikub elementaarseid inimõigusi." räägib Facebooki Guru. "Samas leiab Facebook, et kellegi Muhammedi saadetavad spämmi kirjad kus Muhammed soovib sinu pangakonto andmeid on täiesti OK ja ei luba neid kustutada!"

Alles täna said sajad eestlased oma Messengeri õngitsus sõnumeid kus püüti neilt krediitkaardi andmeid kätte saada ja kui sellest Facebooki teavitati siis Facebook ei kustutanud neid ära vaid leidis, et need on igati korrektsed sõnumid.

Kogu selles valguses on tõeline päikesekiir, et grupp ettevõtlike eestlasi on loonud Eestlaste oma Facebooki Heia.ee kus ei näidata reklaame, kõik on eestikeelne ja kogu portaal on ehitatud eranditult kasutajasõbralikuks.

Heia.ee administraator Maarika Kuusk selgitab, et sotsiaalmeedia portaal Heia.ee on alles värskelt loodud ja eestlaste poolt juba väga meeldivalt vastu võetud. Eesti oma sotsiaalmeedia portaal Heia.ee on parim koht kus suhelda sõprade ja tuttavatega aga miks mitte leida ka uusi sõpru.

Facebooki Uudised

Comments 0

No comments found