Politsei eest põgenemine lõppes vanglas ja auto konfiskeerisimega

Politsei eest joobeseisundis põgeneda üritanud 23-aastane noormees jäi oma Audist ilma ja veedab aastavahetuse arestimajas

Eestlaste Facebook

Võru noor roolijoodik kes Pärnus politsei eest põgenes peab aastavahetuse vanglas veetma ja tema Audi konfiskeeritakse.

Pärnumaal politseinike peatumismärguannet eiranud ja suurel kiirusel nende eest ära sõitnud alkoholi tarvitanud ning juhtimisõiguseta 23-aastasele mehele mõisteti täna Pärnu Maakohtus teo eest karistuseks 27 päeva aresti, mida tal kohe kandma tuli asuda.

Lisaks otsustas kohus konfiskeerida mehe sõiduauto Audi. „Loodan, et mees mõistab oma teo tõsidust ja õpib oma vigadest. Nüüd tuleb tal järgnevad neli nädalat, sealhulgas eesootavad pühad veeta arestimajas,“ rääkis Pärnu politseijaoskonna juht Üllar Kütt.

Noore Võru roolijoodiku Audi kiirus kujunes politsei eest põgenemisel 160 km/h ja oli vaid hea õnn, et see arulage kihutamine kedagi sandiks ei teinud.

Roolijoodikut jälitanud politseipatrull tegi aga avarii ja üks politseinikest sai antud intsidendis ka tõsisemalt viga ning ta viidi Pärnu haiglasse.

Eessõitva auto sõidutuulest tekkinud tolm vähendas nähtavust teel, mistõttu politseiauto sõitis teelt välja kraavi. Õnnetuse hetkel oli Škoda kiirus ligi 50 kilomeetrit tunnis.

„Õnnetuses sai viga 39-aastane politseiautos kõrval istunud ametnik, kelle kiirabi haiglasse toimetas,“ teatas Pärnu politseijaoskonna juht Üllar Kütt.

Krimi uudised

Comments 1

Taavi Sinisokk
Taavi Sinisokk 1 month ago
VANGILE EI MEELDI TRELLID

Eesti OnlyFans: https://heia.ee/groups/OnlyFans

Kaineris on karmid tuuled
tuuled need on kraade täis

kas mind suudlesid su huuled
või neist miilits üle käis

ütle miilits mu miilits
miks sa siia mind tõid

ütle miilits mu miilits
kas ma lahkuda võin

Tasuta Kuulutused www.vov.ee
   1 0
Vaata rohkem