Pärnumaal hukkus autoga vastu puud sõitnud mees

Uue aasta algas liikluses kurvalt kui Pärnumaal hukkus autoga vastu puud sõitnud mees

EESTLASTE FACEBOOK

Pärnumaal hukkus täna hommikul traagilises liiklusõnnetuses 35-aastane kohalik mees kes oli sõitnud suurel kiirusel teelt välja vastu puud.

VIDEO: Audi hullumeelne põgenemine politsei eest

Hommikul sai häirekeskus teate, et mööduja avastas Seljametsa külas Paikuse-Tammuru tee 4. kilomeetril vastu puud sõitnud auto.

Avarii tagajärjel oli sõiduauto Mitsubishi Galant täielikult deformeerinud. Tõenäoliselt juhtus õnnetus juba öösel.

„Õnnetuspaiga olustik ja muud jäljed annavad põhjust järeldada, et esialgsetel andmetel kaldus sõiduk sirgel teelõigul vastassuunavööndisse teepervele, kus paiskus vastu üht puud nõnda, et kokkupõrke tagajärjel rebenes autolt selle esiosa. Edasi põrkas masin juba vastu järgmist puud, mille järel paiskus juht sõidukist välja saades surmavaid vigastusi,“ nentis sündmuskohal töötanud patrullpolitseinik Tea Talupoeg.

Ta lisas, et teadaolevalt viibis juht autos üksi ning ei olnud turvavööga nõuetekohaselt kinnitatud. „Varasemast on politseil olnud sama mehega tema riskikäitumise tõttu kokkupuuteid, kuid kas ja millised tegurid kogumis antud õnnetuseni viisid, seda selgitab uurimine.

Olgugi, et autojuhil on juhtimisõigus ja rehvid vastasid nõuetele, oli sõidukiirus tõenäoliselt selline, millega juht ei suutnud enam masinat kontrollida. Juhi kainus ja muud üksikasjad selgitatakse täiendavas ekspertiisis,“ märkis patrullpolitseinik.

Krimi uudised

Comments 0

No comments found