Näitleja Venno Loosaar sai süüdistuse lapse seksuaalses väärkohtlemises

Tuntud muusik ja näitleja Venno Loosaar sai süüdistuse alaealise seksuaalses väärkohtlemises. Näitlejana on Venno Loosaar osalenud enim lastesaadetes

Eestlaste Facebook - Heia.ee

Põhja ringkonnaprokuratuur esitas muusikule, näitlejale ja õhtujuhile Venno Loosaarele süüdistuse alaealise seksuaalses väärkohtlemises.

Süüdistuse järgi pani 51-aastane Loosaar toime ühe kuriteoepisoodi, mis seisnes selles, et ta hõõrus nooremat kui kümneaastast tüdrukut läbi riiete suguelundite piirkonnast, samuti leiti tema valdusest 19 fotot ja neli videot lapspornoga.

VIDEO: Naised Köögis Viska Sitta ja Vänta

Loosaar ütles, et annab omapoolse selgituse reede pärastlõunal.

Ringkonnaprokurör Arika Almann ütles, et Loosaarele ette heidetav tegu on toime pandud mitmeid aastaid tagasi ning jõudis õiguskaitseasutusteni alles nüüd, sest teo toimepanemise ajal ei saanud kannatanu noore ea tõttu aru sellest, mis temaga toimus.

"Igasugust infot laste väärkohtlemise kohta kontrollitakse täie tõsidusega ning kui ilmnevad tõendid võimaliku kuriteo toimepanemise kohta, saadab prokuratuur kriminaalasja kohtusse arutamiseks. Mida varem politseid teavitada, seda kiiremini on võimalik reageerida, kuid ka aastate taguste sündmuste kohta infot saades, anname endast kõik, et asjaolud välja selgitada," lisas prokurör Almann.

Eelnevale lisaks leiti läbiotsimiste käigus Venno Loosaare kodust ka sileraudne püss, mille omamiseks tal puudus luba ning ka selle eest on esitatud talle süüdistus.

Kriminaalmenetlust juhtis Põhja ringkonnaprokuratuur ja viis läbi Põhja prefektuur.

Venno Loosaar (1968) on lõpetanud 1992. aastal Tallinna Pedagoogilise Instituudi näitejuhtimise erialal. Ta on töötanud saatejuhi ja näitlejana erinevates telesaadetes (nt kehastas Otto-Triinu samanimelises telesaates 1993-1998), aga ka teatrites. Ta laulab ja mängib kitarri ansamblites Kala ja Cookies.

Krimi Uudised 2019

Comments 2

Kuupuurija
Kuupuurija 10 months ago
Karmi süüdistust tõrjuv Venno Loosaar: olen kaotanud juba praegu töö, maine ning perekonna turvatunde

Loosaare sõnul on süüdistuse taga tema peretuttavad ning tema ei ole midagi sellist teinud.

«Minu peretuttavad on esitanud minu vastu süüdistuse, justkui oleksin ma kolm kuni viis aastat tagasi katsunud nende last läbi riiete kubeme piirkonnast. Tegemist on tüdrukuga, kes aastatel 2014 kuni 2018 koos meie lastega kodus ja koduhoovis sageli mängis,» kommenteeris Venno Loosaar talle esitatud süüdistust.
   2 0
Taavi Sinisokk
Taavi Sinisokk 10 months ago
Kas see on sama näitleja keslastesaates Otto-Triinu mängis?
   3 0
Näita rohkem