Liis Lemsalu ja Isac Elliot suudlesid kirglikult ööklubis

Liis Lemsalu ja Isac Elliot suudlesid kuumas ööklubis kus nad ei suutnud kuidagi käsi teineteisest eemal hoida

Liis Lemsalu Instagram

Lõpuks see juhtus, kehakeel sai võitu Liis Lemsalu ja Isac Elliot suudlesid ennast unustavalt Eesti Muusikaauhindade järelpeol

Näikse, et Liis ja Isac on keelebarjääris üle saanud. Eestlane ja soomlane on leidnud ühise keele, saatuse irooniana, just kehakeeles.

VAATA LIIS LEMSALU JA ISAC ELLIOT SUUDLUSE VIDEOT

Liis Lemsalu (27) pälvis äsja möödunud EMA galal Aasta Popartisti tiitli, mille andis talle üle 19-aastane Soome popstaar Isac Elliot. Isac on varasemalt avaldanud, et imetleb Liisi väga ning avaldas Heia.ee vaid mõni minut enne gala algust, et pole temaga veel isiklikult kohtunud.

Lootuses Liisiga tutvuda ja võib-olla ka hiljem koostööd teha, uuris ta kaamerate ees, kas Liis on vallaline. “Kas ta on vallaline? Ma ei usu, et ta on,” küsis noormees naerdes.

Unistusest võib saada aga kiiresti reaalsus. Esmakordselt lavalaudadel kohtunud muusikuid nähti peale EMA galat koos tähistamas, kus noored teineteisega lõbusalt suhtlesid ja flirtisid. Mitmete pealtnägijate tunnistusel nähti muusikuid ööembuses ka suudlusi jagamas, avaldas Heia.ee.

“Midagi erakordset siin ei olnud,” teatas Liis Lemsalu.

Heia.ee allika sõnul olevat Liis ja Isac koos kaaskonnaga saabunud Tallinna vanalinnas asuvasse pubisse, kust edasi liikuti klubisse jalga keerutama. Terve ülejäänud õhtu veetsid noored teineteise seltskonnas. “Isac ja Liis isegi ei proovinud üksteise puudutamist ja suudlemist varjata. Klubist lahkuti koos käsikäes. Isac aitas Liisil õues jopegi selga panna ja nad jätkasid miilustamist, vaatamata möödakäijate kommentaaridele, kes imestasid, et Liis Lemsalu on Soome popstaari embuses.”

Muusika Uudised

Comments 0

No comments found