Katrin Lustile soovitakse panna lähenemiskeeld

Skandaalne ärimees: taotlen Katrin Lustile jälitamise ja ahistamise tõttu lähenemiskeeldu

Vaata Kas Paistab Päike või Sajab Vihma

Skandaalne ärimees Urmas Velleste nõuab mitte vähem skandaalsele ajakirjanikule Katrin Lustile jälitamise ja ahistamise tõttu lähenemiskeeldu.

VIDEO: Rongi ja Limusiini Kokkupõrge

Katrin Lust väidab, et see on laim ja ta ei ole ärimeest jälitanud: "See on laim, ma ei ole teda jälitanud!", hüüab Lust.

„Tegime vanalinnas trepi peal fotosid ja esimene lause, mis ta mulle ütles, oli: „Tule, räägime nelja silma all.“ Ma ei tea, kuidas seda mõista – kas ta tahtis mulle peksa anda? Järgmisena karjus, et on Harju maakohtusse minu osas lähenemiskeelu andnud,“ meenutab telesaatejuht Katrin Lust kolmapäeva keskpäevast kokkupuudet skandaalse ärimehe Urmas Vellestega.

Loe veel: Kodutunde Kristi Loigo sõimas assistenti mölakaks ja reeturiks

Katrin ja Õhtulehe fotograaf said vanalinnas kokku, et Õhtulehe jaoks portreepilte teha. Koha osas osutusid valituks trepid, mis viivad mööda Lühikest jalga üles Taani kuninga aeda. „Ta (Urmas – toim.) seisis seal kõrval oma äri ukse ees (Urmasele kuulub Lühikeses jalas asuv Lehmakese kommibutiik – toim.). Hakkasime pildistama, Katrin pani oma asjad kõrvale kivi peale. Mees ütles Katrinile: „Tule sisse, poodi, läheme räägime.“ meenutab Õhtulehe fotograaf. „Ta tuli Katrinile täiesti külje alla ja ütles: „Tule siia, räägime nelja silma all. Ähvardas. Mulle ütles: „Mis õigusega sa siin üldse oled?“. Ta arvas, et filmime mingit saadet,“ räägib fotograaf. „Siis hakkas aferistiks sõimama.

Meelelahutus Uudised

Comments 0

No comments found