Kanal 2 esitas politseile Kristi Loigo kohta kuriteoteate

Kanal 2 esitas esmaspäeval produktsioonifirma Õuetuba OÜ, MTÜ Kodutunne ja nende ühingute juhatuse ainuliikme Kristi Loigo (endine Kristi Nilov) kohta õiguskaitseorganitele kuriteoteate

Uued Eesti Uudised

Kanal 2-l tekkis laekunud vihjete põhjal kahtlus, et teleprojekti «Kodutunne» kogutud annetused ei ole läinud täies ulatuses sihtotstarbeliselt heategevuseks ning tegemist võib olla kuriteoga.

VIDEO: K-Komando jälitab Leedu autovargaid

Loe veel: Kodutunde saadet kahtlustatakse kogutud rahadega musta mängu

«Teleprojekti «Kodutunne» tootja teleprodutsent Kristi Loigo ei ole suutnud Kanal 2-le esitada andmeid, mis kahtlused ümber lükkaks ja sellega seonduvalt oli Kanal 2 sunnitud esitama asjaolude välja selgitamiseks politseile kuriteoteate,» edastas AS Postimees Grupp, mille alla kuulub ka Kanal 2.

«Seoses üle-eelmise nädala kajastusega, kui avaldasime kahtlused Loigo tegevuse usaldusväärsuse osas, oleme saanud ka täiendavaid vihjeid annetuste abivajajateni mitte jõudmisest. Kuna produtsent Kristi Loigo ei ole teinud midagi, et kahtlusi kummutada, siis ei jätka Kanal 2 produtsent Loigoga koostööd,» kommenteeris ASi Postimees Grupp meediadivisjoni direktor Nele Laev.

Küll aga rõhutas Laev, et kindlasti ei jäta Kanal 2 abivajajaid hätta ning telekanal asub otsima heategevusliku saate tootjaks uut usaldusväärset partnerit.

19. juunil kommenteeris Loigo Postimehele, et kuuleb kahtlusest esimest korda ning «Kodutunde» suunal on esitatud alusetud väited ja etteheited.

Krimi Uudised

Comments 0

No comments found