Jüri Ratas vabandas Leedu peaministri ees Mart Helme pärast

Jüri Ratas kirjutas täna Facebookis kuidas ta pidi Mart Helme pärast Leedu kolleegi ees vabadama

EESTI UUDISED

Kinnitasin täna hommikul Leedu peaministrile, et meil on suurepärased kahepoolsed suhted.

VIDEO: Martin Helme - Koroonaviirus on Hiina biorelv

Meil on palju teid, mida oleme koos käinud ja käime täna ning homme – iseseisvuse taastamine, Euroopa Liidu ja NATO-ga ühinemine, õhuturve Balti riikide kohal, NATO lahingugrupp, Rail Balticu raudtee rajamine, sünkroniseerimine, kaubandus, inimeste vaheline suhtlus, turism, COVID-19 kriisi aegne ühistegevus viirusega toimetulekuks ja palju muud.

Kõigil neil teemadel oleme näidanud ülesse tugevust kolme riigi vahel Leedu-Läti-Eesti.

Balti riikide strateegilised suhted on tugevad ja suurepärased ning jäävad nii ka homme ja ülehomme. Ma saan seda hea meele ja uhkusega alati kinnitada.

Loe veel: USA Presidendi nõunik: Koroonaviirus on pärit Hiina laborist

Ükski pühapäevane raadiosaade ei suuda seda muuta. Küll aga mõtisklen, mida EKRE juhid õieti saavutada soovivad. Tundub, et see saade toob käärimist ka EKRE enda ridadesse, kuid see on nende erakonna küsimus.

Kas soovitakse rikkuda kolme erakonna ühiseid kokkuleppeid, mille panime kirja koalitsioonilepingusse? Seal on palju õigeid ja häid põhimõtteid, mida oleme oma töös ikka oluliseks pidanud.

Teine võimalus on, et EKRE soovib avada koalitsioonilepingut. Ütlen ausalt, et kumbki lähenemine pole nutikas ega jätkusuutlik.

Küll aga on mul soovitus teha enne raadiosaadet kiire dopingukontroll ning veenduda, et külalistel ei oleks kaasas lõvišokolaadi. Minu hinnangul oleks otstarbekas panna laua peale ka gloobus.
 
Üks ääremärkus veel – EKRE on juba üle 20 kuu koalitsioonis tsentristlik-liberaalse erakonnaga ja ma isiklikult olen väga tuline Euroopa Liidu toetaja. Tugev Eesti tugevas Euroopas!
 
Sõbrad, võtame ikka rahulikult ja mõnusat 2021. aastat!

Kuula Mart ja Martin Helme Skandaalset Raadiosaadet SIIN

Jüri Ratas

Comments 0

No comments found