Jõhvi vallajuhid viskusid ropendava suhtekorraldaja Ilona Kaldre kaitsele

Ilona Kaldre intervjuu tekitas Jõhvis suure skandaali

JÕHVI UUDISED

Postimees kirjutab, et selgeltnägijana tuntud ja praegu Jõhvi valla avalike suhete juhina töötav Ilona Kaldre sattus eelmisel nädalal skandaali oma pehmelt öeldes jõuliste seisukohtadega: muu hulgas nimetas ta Eestit politseiriigiks, Jõhvit pommiauguks ning kahtles koroonaviiruse leviku tõsiduses.

VIDEO: Seltsimees sotsialist ma palun lahkuda

Nende sõnade eest oma tööst ilmajäämine Kaldret aga ei ähvarda, kuigi tema töökohaga seotud küsimusi on rohkemgi kui pelgalt üks intervjuu.

Kaldre kiidab oma häid suhteid poliitikutega keda ta on juba kümmekond aastat aidanud ja konsulteerinud eriti Edgar Savisaart. Ta rõhutas korduvalt, et on Jõhvi valla vallavolikogu liige ehk "Deputat".

Ilona Kaldre leidis ropendamiste kõrval aega ka siiski kiita Martin Repinskit kes tema arvates on olnud Jõhvi kõge parem vallavanem.

Rene Kundla​ küsis otsesaate kommentaaris: miks Te ropendate otseetris? Eriti arvestades,e t tegu on noorte televisiooniga?

Samuti juhtis Rene Kundla tähelepanu, et Kaldre nimetab ennast koguaeg Jõhvi vallavolikogu liikmeks kuigi tänaseks ta seda enam ei ole.

Rene Kundla​: Muide, kas Ilona teab ikka, et ta pole vallavolikogu liige praegu. Ta oli Martin repisnki asendusliige ja nüüd tuli Repinski tagasi.

Kaldre käis 29. detsembril Edukate Sillamäe Noorte TV saates, millest räägitut vahendas laiemale avalikkusele 7. jaanuari Põhjarannik.

Refereeritud Postimehest.

Eesti uudised

Comments 0

No comments found