Jõgeval pussitati mees tänaval surnuks

Jõgeva lõppes poodi viina järgi käimine tapmisega

TEENI RAHA

Kolmapäeval sai politsei teate, et Jõgeval Suure tänava kõnniteel lebab pussitatud ja teadvusetu 53-aastane mees.

VIDEO: Ilona Kaldre skandaalne intervjuu

Meedikud alustasid koheselt sündmuskohal tema elustamist, kuid kahjuks olid tema vigastused sedavõrd rasked, et mehe elu päästa ei õnnestunud.

Politsei pidas kuriteos kahtlustatavana kinni 59-aastase mehe keda on alus kahtlustada tapmises.

Jõgeva politsei juhtivuurija Veiko Kõre sõnul olid mehed omavahel tuttavad ja tarvitasid traagilistele sündmustele eelnevalt üheskoos alkoholi. "Kuivõrd jook ühel hetkel otsa sai, läksid mehed koos poodi uue järele, ent läksid teel omavahel sedavõrd tülli, et 59aastane mees haaras noa ning lõi sellega tuttavat," kirjeldas Kõre. Politsei pidas kahtlustatava kinni ja toimetas arestimajja.

Loe veel: Jaanus Karilaid ülbitses Facebookis presidendiga

Ringkonnaprokurör Anneli Hinto kinnitas, et taotleb kohtult kahtlustatava vahistamist. "Praeguseks on olemas põhjendatud kuriteokahtlus, mis kirjeldab alkoholijoobes mehe ettearvamatut ja ohtlikku käitumist. Prokuratuuri seisukoht on, et vabaduses võiks kahtlustatav jätkuvalt ohtlik olla."

Politseiuurija lisas, et kuigi selle traagilise sündmuse täpsemad asjaolud on alles selgitamisel, näeme politseitöös, kuidas alkoholi liigtarbimine ja muud sotsiaalsed probleemid on sageli asjaolu, miks purjutanute konflikt viib tõsise vägivallani. "Kõige sagedamini saabki vägivald alguse tavalisest olmetülist, mille käigus üks pool otsustab teist lüüa," kirjeldas juhtivuurija lisades, et nüüdki vajab selgitamist sedavõrd traagilistele tagajärgedele eelnenud sündmuste käik.

Ta palub seejuures ka kohalike abi, kes võisid eile õhtupoolikul kella 21 paiku Jõgeva Suurel tänaval toimunud sündmusi või seal liikunud ning tülli pööranud mehi näha. "Kõigil, kel on eilse sündmuse kohta infot või politseiuurimisele kaasa aitavat teavet, palume sellest teada anda telefonil 5032272 või e-kirja teel veiko.kore@politsei.ee".

Krimiuudised

Comments 0

No comments found