Bussijuht: Noored joovad bussis ja teevad Facebook LIVE

Tallinna bussijuht räägib noorte uuest trendist, kus bussireisil tarbitakse alkoholi ja tehakse Eestlaste Kolmnurgas Live

EESTLASTE KOLMNURK

Murelik bussijuht räägib noorte seas levivast uuest trendist, kus bussipeale tullakse kainena ja reisiajal tarbitakse alkoholi ning tehakse Facebookis otseülekannet ehk Laivi.

FACEBOOK LIVE: Audi hullumeelne põgenemine politsei eest

Tallinn-Pärnu liinil sõitev Lux-Expressi bussijuht rääkis kuidas bussireisil ennast pildituks joonud seltskond lausa nugadega kaasreisijatele kallale tungis.

Märatsevale reisijale vastu astunud bussijuht selgitas, et noakangelane vehkis kätega ja lõi teda jalaga.

"Õnneks olin unustanud taskusse pipragaasi," rääkis bussijuht.

Eestlaste Kolmnurk Video: Tervitused Tapalt, Ma Olen Musi Juures

„Tegemist oli üsna tüüpilise situatsiooniga, kus bussi peale tullakse Tallinna bussijaamast kainelt ja poolel teel juuakse end purju. Naljaasi on see alkoholipudel põue peita!“ ütleb bussijuht Madis Viilu (54), kes teel Tallinnast Kuressaarde pidas kinni raskes alkoholijoobes mehe, kes ähvardas noaga kaasreisijat, talle täiesti võõrast naist.

Kangelaslik bussijuht selgitas kuidas ta tegi märatseja ohutuks: "Kunagi 30 aastat tagasi ostsin pipragaasi, mis oli nüüd taskusse ununenud".

Facebooki LIVE ehk otseülekanded erinevates gruppides on saanud uueks trendiks noorte seas näidata täiesti süüdimatut käitumist.

Reeglina näidatakse LIVE ülekannetes joomist, pidutsemist  ja on olnud jutumeid ka seksimisest.

"Niikaua kui on noortel sellised sotsiaalmeedia kanalid kus saab ennast näidata, niikaua ka sellised tegevused aset leiavad," selgitab Heia.ee sotsiaalmeedia ekspert.

Eestlaste Kolmnurk on ka ennem sattunud skandaali kui Katrin Lust oma Kuuuurija saates kajastas "Aasta Ema" purjus peaga tehtud laivi.

Eestlaste Kolmnurk

Comments 0

No comments found